Звіти у Construction Project

UA » Construction Project » CP Звіти

Підсистема звітів Construction Project

Використання підсистеми Звітів дозволяє легко аналізувати дані проекту в зведених таблицях MS Excel, витрачаючи мінімум часу. Один раз налаштований звіт завантажує дані різних проектів, залишаючи ту ж форму і аналітичний сенс. Додатково до MS Excel, внутрішню модель (Power Pivot) використовуєтся для створення звітів в Power BI з його багатими графічними можливостями. Нижче невелике відео і нескладна інструкція по установці і використанню. Ці можливості доступні в безкоштовній версії, Приємною роботи!

 

 Установка і використання Звітів Construction Project:

  1. Встановити Construction Project

  2. Запустити MS Project. Повинні з'явиться вкладки «CP-Tools» і «CP-Construction». На вкладці "Construction" запустити "Початкова Сторінка» (вона запускається автоматично після першої установки Construction Project)

  3. У вікні, вибрати «Завантажити Демо приклад проекту». Разом прикладом проекту буде завантажено приклади звітів, які Ви зможете модифіковані та будуть використані вже для своїх проектів.

  4. Перейти в Ваш проект (завантажений Демо приклад можна закрити).

  5. Зайти у вкладку «CP-Tools» і вибрати кнопку «Звіти». Відкриється вікно Менеджеру Звітів.

  6. У списку звітів справа вибрати «Звіт» та натиснути «Опублікувати». Після завершення розрахунків відкриється MS Excel на листах якого будуть дані Вашого проекту (після відкриття MS Excel буде невелика пауза, необхідна MS Excel для поновлення моделі.

  7. У відкритому звіті корисно прочитати опис на аркуші ReadMe, це допоможе Вам розібратися з правильним внесенням змін до звіту.

  8. Якщо виникли складнощі, повідомте в службу підтримки support@cproject.pro