Про компанію

UA » Про компанію

Компанія «Проджект Менеджмент Профі» заснована в 2004 році групою професіоналів в галузі управління проектами, управлінського консалтингу та інформаційних технологій. Основна діяльність компанії - розробка галузевих програмних продуктів з управління проектами та надання якісних послуг по дизайну, впровадження та супроводу корпоративних систем управління проектами. Технологія впровадження, яку пропонує компанія, дозволяє швидко і ефективно налагодити дисципліну планування, виконання та контролю проектів Замовника.

Комплекс послуг включає:

  • Розробка та підтримка сайта програмних продуктів (Construction Project) і галузевих рішень з управління проектами.
  • Дизайн, розробку, установку, конфігурацію, запуск і супровід корпоративних інформаційних систем управління проектами на базі платформ Microsoft.
  • Розробку корпоративного стандарту і методологічної документації по управління проектами для Замовника.
  • Комплексне навчання персоналу Замовника прикладних областей теорії управління проектами, практичним навичкам управління проектом і ефективному використанню програмних Інстурмент (Construction Project).
  • Консультаційну підтримку керівників проектів Замовника на етапах планування - виконання проектів в Constrcution Project, MS Project.