Construction Project, професійне управління проектами

UA » Construction Project » Construction Project, професійне управління проектами

Construction Project

Розширює можливості Microsoft Project, дозволяючи фахівцям в управлінні проектами (і не фахівцям в MS Project) швидко організувати планування, облік, контроль і управління змінами складних, об'ємні проектів (зокрема - будівництво). Загальна ідея - дати можливість моделювання "наживо", тобто зміна будь-якого параметра (наприклад, ФізОб'єму завдання) повинно призводити до правильної зміни всіх інших логічно-пов'язаних параметрів (наприклад тривалість, вартість, рентабельність) і завдання, і всього проекту.

Основні можливості Construction Project:

  • Планування Фізичних Об'ємів (ФО), норм, продуктивності та тривалості завдань (в будівництві - БМР). Автоматизоване використання шаблонів з типовими наборами завдань при плануванні.
  • Завантаження БМР з кошторисних комплексів (СТС, АВК і .арпс).
  • Управління закупівельною (IN) і відпускної (OUT) вартістю проекту на підставі одиничних розцінок робіт. Повна картина про закупівельної і продажної вартості запланованих, виконаних, "заактованих" робіт в різних розрізах (по Підрядникам, Постачальникам, Договорами і т.д) .Контроль рентабельності проекту в будь-який момент часу.
  • Поділ вартості завдання на вартість робіт, що виконується Підрядниками і вартість матеріалів (обладнання, машин / механізмів), що закуповуються (орендовано) у Постачальників. Ведення балансів по роботах та закупівлях в часі і в різних розрізах.
    Можливість оптимально спланувати закупівлі, зменшити складські витрати, уникнути нестач і перевитрат.
  • Створення оптимального графіка платежів на етапі планування. Уникнення касових розривів, оптимальне планування кредитів і т д. Легке оперативну зміну платежів Підрядчикам в залежності від прогресу виконуваних ними робіт.
  • На етапі виконання - Автоматичний збір фактичних обсягів виконаних робіт за допомогою MS Excel обмінних форм, заповнених безпосередніми виконавцями (технаглядом).
  • Зручна аналітична і детальна звітність (в зведених таблицях MS Excel, Power BI) про прогрес, статус і прогнозі проекту в різних розрізах і комбінаціях.

Кожне завдання супроводжує велика кількість параметрів - фізичний обсяг, одиниця виміру, норма, продуктивність, розцінки, Акти, детальні ресурси, ресурси, що купуються, підрядник, номер договору, посилання на специфікації і ін. В кожному проекті (тим більше будівельному) налічується від сотень до декількох тисяч завдань, пов'язаних одне з одним технологічним ланцюжком. Завдання виконуються різними Підрядниками за різними Договорами. Для завдань одного Підрядника часто надаються матеріали, що закуповуються у інших Постачальників. Роботи супроводжуються кошторисними обгрунтуваннями, закриваються і оплачуються в різний час. Є ще ряд важливих особливостей, які необхідно враховувати при управлінні проектом з точки зору ведення бізнесу, а не абстрактного планування завдань в часі. Все це робить Construction Project.

Вид декількох панелей з даними демо-приклад проекту, що поставляється з Construction Project і відео про можливості спеціальних завдань.

ВІДЕО о завданнях

  

ВІДЕО про керування ЗАКУПІВЛЯМИ

Встановити Construction Project можно тут .